RU |  UA
Тотал Дизайн
Інформація
Статті
 
Тотал Дизайн
Стилі в дизайні інтер'єрів
У дизайні інтер'єру, як і взагалі в мистецтві, існ...
Детальніше...
 
 
Тотал Дизайн
Фен шуй в інтер'єрі
Термін "фен-шуй" перекладається як наука...
Детальніше...
 
 
Тотал Дизайн
Колір і світло в інтер'єрі
Без світла немає кольору. Світло впливає на сприйн...
Детальніше...
 

Усі статті
Лічильник



Rambler's Top100

Стилі в дизайні інтер'єрів

У дизайні інтер'єру, як і взагалі в мистецтві, існує багато напрямів і стилів. Далі піде короткий опис стилів. Ви можете вибрати один з них. Можете порадитися в їх виборі з фахівцем. Можете на підставі опису та читання додаткової літератури вибрати якесь змішання стилів, якийсь свій, ні на що не схожий варіант, який найбільш повно і адекватно висловить Ваш внутрішній світ, Ваше уявлення про красу і комфорт. У сучасну епоху високої інформативності і детального ознайомлення світової цивілізації з культурою кожного народу, з'явилася можливість будь-якою людиною використовувати неповторні особливості різних культур і архітектурних стилів в оформленні свого будинку. Залежно від Ваших симпатій Ви можете вибрати той чи інший історично сформований стиль і застосувати його цілком або деталями в своєму інтер'єрі.

АНТИЧНОСТІ
Усім нам відома чудовими пам'ятниками Стародавньої Греції та Риму, пам'ятниками архітектури, скульптури. До цих пір вони викликають в нас захоплення своєю неповторною і закінченою красою. Колізей, тріумфальні арки, колони, циліндричні склепіння, прекрасні скульптури знатних людей, богів, богинь, дивовижна художній розпис привертають своєю гармонійністю і для багатьох є еталоном для наслідування

ГОТИКА
Готична архітектура підкреслює спрямованість храмів і замків вгору з великими вікнами у вигляді стрілчастих арок, прикрашених кольоровими вітражами, прекрасно заливає весь простір мальовничим світлом Стиль відрізняється вишуканістю. Красиві оклади картин, позолочені рами дзеркал, гобелени, килими, оброблені тканинами стіни.

БАРОКО
Відомо своїм стілеобразующим елементом - пластикою стіни, завдяки якій стіна як би позбавляється головною своєї риси - надійності і монументальності, набуваючи небувалу динаміку. В інтер'єрі з'являється навмисна ускладненість, кути, що округляють, безліч дзеркал, позолочена ліпнина, розписи стель з використанням ефекту "перетікання" простору в "надхмарну височінь". Стилю притаманні пишність, велич, розмах. Фасад і інтер'єр рясно прикрашений такими декоративними елементами як барельєфи, скульптурні групи, вази і т.д
    

КЛАСИЦИЗМ
Звертається як до ідеального зразка до еталонів античного мистецтва. Протидіє бароко. Тут основні ознаки - симетрія і простота. Гладка поверхня стін, обмежені чіткі обсяги, не приховують структури; м'якість квітів білого і блакитного, перспективні ефекти в мінімалізмі живопису, ідеальний краєвид, втілює мрію про золотий вік. Класицизму властиві красиві геометричні форми, стриманий декор, дорогі матеріали. Часто приміщення прикрашаються скульптурою і ліпниною.

МОДЕРН
Гасло модерну - "назад до природи". Характерна складна система орнаменту, основа якого - сильно стилізовані квіти і рослини, лебеді. У стилю є символ - це витончена форма квітки цікломена. Для модерну "нового" стилю, який народився на рубежі 19 і 20 століть, як руху за створення стилю своєї епохи, використовується відмова від старих стильових форм, пошук нових матеріалів: заліза, скла, залізобетону. Вільне планування, різні рівні підлоги, великі віконні прорізи. Дизайнер використовує при роботі над інтер'єром імпровізацію на обрану тему. На стінах ми бачимо химерні капризно звиваються лінії з явною тенденцією до ассимметрии. Стіни приміщення барвисті, часто декоруються плоскорельефной гіпсовою пластикою. Меблі прикрашається стилізованим рослинним орнаментом, в ній переважають мляві, тягнуті, хвилясті обриси. Архітектори в одному творі з'єднували у чарівному єдності архітектуру, пластику, живопис, декоративно - прикладне мистецтво. Вводиться функціональне зонування. Декоративне оформлення інтер'єрів досягає неймовірної витонченості. Форма вікон, дверей, сходів різноманітна до нескінченності. Виділяється і величезної виразності досягає плинність ритмів, кольору і фактури. Часто використовується керамічне облицювання, коване залізо, віконні та дверні флористичні вітражі.

АР-ДЕКО
Змішання елементів єгипетського мистецтва, американської індіанської екзотики і африканського примітивного мистецтва. Еталоном стилю виступають стильні розкішні інтер'єри океанських лайнерів і дорогих готелів.
Для меблевих стилів характерне застосування декоративних елементів у формі зигзагів, кіл, трикутників, сонць.
У колірній гаммі використовуються насичені коричневі тони, кольору слонової кістки, всі відтінки золотого.

МІНІМАЛІЗМ
Лаконічність форм, зведення їх в основному до геометричних фігур. Нічого зайвого. У дизайні культивуються відкриті простори, підкреслюється естетика простоти і точності, всі елементи побуту ретельно заховані. У речей легкий силует і вони нечисленні. Повна відсутність декору, орнаментів, ясність композиції. Стримана графічна гамма стін та підлоги може поєднуватися з яскравими предметами інтер'єру.

КАНТРІ
У перекладі з англійської "кантрі" означає "село". Для цього стилю характерна ностальгія по тихій сільського життя, з побуту, для якого характерні естественноть і простота, відсутність химерності. В інтер'єрах присутні природні для заміського життя цегла, дерево. Дуже популярні ковбойські мотиви, тканини в клітку або дрібну квіточку і т.д. Колірна гамма стримана: відтінки зеленуватих, бежевих, різних коричневих тонів можуть поєднуватися з червоними і зеленими включеннями.

ХАЙ-ТЕК
Являє собою сучасну модифікацію техніцизму. Від попередніх етапів хай-тек відрізняє демонстративний супер-техніцизм, при якому будівельні конструкції, інженерні системи та обладнання переростають у декоративно-театралізоване з елементами перебільшення, а іноді й іронії. Хай-тек орієнтований на естетичне освоєння металевих конструкцій і скла, а також елементи інженерного обладнання. Важливо виділити красу тримачів, підсвічування, кріплень і так далі. Всі практично, функціонально. Улюблені кольори: металік, срібло, білий, чорний; матеріали: метал, скло, труби ...

ЕКЛЕКТИКА
Як стиль в інтер'єрі поєднує в собі різнорідні, що належать різним стилям мотиви, в єдиному, який поєднує в собі 2 - 3 стилістичних підходу. Талант дизайнера об'єднує їх у колірному, архітектурному вирішенні. Використовуються комбінації предметів і меблів різного часу і походження.

2008 - 2011 ® Copyright by Total Group™
Головна | Контакти | Тотал Дизайн | Оренда риштування | Мапа сайту |